Spôsoby doručenia

Z dvôvodu minimalizovania Vašich nákladov na poštovné a prepravu balíkov, zasielame objednávky momentálne len Slovenskou poštou. Výška poštovného a balného za doručenie objednávky sa účtuje na základe aktuálneho cenníka Slovenskej pošty, a to nasledovne:

Poštovné + platba prevodom: 2.50 €

Poštovné + dobierka: 3.50 €

Doručenie ako balík na adresu: 3.90 €

Platba

Vašu objednávku je možné uhradiť:

  1. na dobierku poštou - cenu za objednaný tovar kupujúci zaplatí až pri jeho prevzatí na pošte. Pri tomto spôsobe platby účtujeme k cene objednávky poštovné, ktoré je zarátané v cene objednávky, t.j. 1€.
  2. prevodom na účet - po akceptovaní Vašej objednávky bude na Váš e-mail doručená správa, obsahujúca zálohovú faktúru s číslom účtu a variabilným symbol (číslo objednávky). Požadovaná suma sa uhradí bankovým prevodom na náš účet  (číslo účtu nájdeš TU ).
Doba doručenia

Všetok tovar, ktorý máme skladom vieme aj rýchlo expedovať priamo k Vám. Počas pracovných dní objednávky uskutočnené do 12.00 (pri platbe dobierkou) odovzdávame prepravcovi ešte v daný deň a tovar je zvyčajne do 1-2 pracovných dní u Vás. Objednávky po 12.00 sa odovzdávajú prepravcovi nasledujúci deň a doručené sú do nasledujúcich 2 pracovných dní. Tovar, ktorý na sklade u nás nemáme je potrebné objednať od nášho dodávateľa, preto sa dodacia doba predĺži. Zvyčajne takýto tovar vieme dodať do 14 dní. Objednávky, ktoré sú uhrádzané platbou prevodom sa posielajú až po uhradení sumy. Víkendové objednávky sú spracované až v pondelok.